SPKS Sp. z o.o. Dzierzgoń        

                                                                                                   Rozkład ważny od 20.09.2012

 

 

                                                            DZIERZGOŃ,P.D.

 

                        Kierunek

 Odjazdy, wszystkie stanowiska

BALEWO

06:25 S     12:40 S   13:35 S  14:35 S

DZIERZGOŃ

przez Myślice, Pudłowiec

06:55 S     08:25 6    12:10 6   16:05 S

DZIERZGOŃ

przez Stary Dzierzgoń, Prakwice

11:00 F   

DZIERZGOŃ

przez Prakwice, Stary Dzierzgoń

07:55 F  

ELBLĄG

przez Żuławka Szt.,Jezioro

06:30 A   18:40 UB

ELBLĄG

przez Zwierzno, Markusy

09:00 F  

ELBLĄG

przez Rychliki, Pasłęk

09:20 F

ELBLĄG

przez Stalewo, Markusy, Żurawiec

04:50 F

ELBLĄG

przez Zwierzno, Jegłownik

05:30 A  08:00 U   10:40 U   12:30 F    12:50 F      13:50 U   17:00 F  

GDAŃSK

16:35 PD

IŁAWA

16:05 F

KOŚCIELEC

przez Bruk, Żuławka Szt.

06:25 S  08:00 S  13:35  S  14:35 S

KRUPIN

przez Pachoły

06:20 S   15:30 S

LUBOCHOWO

przez Prakwice

15:00 S

MALBORK

przez Waplewo, Stary Targ

08:50 F  10:50 F  14:20 F    15:30 F

MYŚLICE

przez Prakwice

05:40 F  

MYŚLICE

przez Stary Dzierzgoń

15:10 F  

OLSZAK

przez Morany

07:10 S  12:40 S  14:35 S

PASŁĘK

przez Rychliki

11:50 U  

PASŁĘK

przez Stary Dzierzgoń, Myślice

07:50 F

PŁOCK

przez Żuromin

15:35  PD

PRZEZMARK,SKRZ.

przez Stary Dzierzgoń

06:55  6    10:10 6    11:40  F

RAMOTY

06:30 S    

STARE MIASTO

07:30 S     12:40 S     15:05 S

SZTUM

przez Cieszymowo, Mikołajki Pomorskie

04:50 F     06:30  S     08:30 F   11:00 6     12:10 F     13:00 CU  15:35 F  

SZTUM

przez Mikołajki Pomorskie

06:01 6      06:55 S     10:25 F     14:20 F   

 

SZTUM

przez Morany

06:00 F    

SZTUM

przez Waplewo

06:55 F    08:25 F    10:00  F    10:55 F     12:05 F    12:50 F    13:40 F     14:35 S  

ZŁOTNICA II

przez Bągart, Jasna

06:35 S    13:35 S

 

 

 

 

Oznaczenia:

6       - kursuje w soboty

A      - nie kursuje w niedziele i święta

B      - kursuje codziennie oprócz sobót

C      - kursuje w soboty, niedziele i święta

D      - nie kursuje  24-26.XII,31.XII,1.I.w W.Sob. i 1-2 dz.Wielkan.

F       - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze

P       - kurs pośpieszny

S       - kursuje w dni nauki szkolnej

U      - nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dz.Wielkiej Nocy

 

Kolory – kursy pospieszne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPKS Sp. z o.o. Dzierzgoń                                                   

                                                                                                Rozkład ważny od 20.09.2012

 

                                                   SZTUM.D.K.

 

                        Kierunek

 Odjazdy, wszystkie stanowiska

DZIERZGOŃ

przez Mikołajki Pom., Cieszymowo

05:55  F   07:15 6       09:05 F      10:50 F    12:50 F    14:40 CU   15:25 F      16:45 F   

DZIERZGOŃ

przez Mikołajki Pom.

07:35 S      1145 F     12:10 6    13:45 F   

DZIERZGOŃ

przez  Morany

15:25 F

DZIERZGOŃ

przez  Waplewo

06:55 F     07:40 F     07:50 S      09:45 F   

11:35 F     13:25 F   

MYŚLICE

przez Waplewo, Dzierzgoń

14:25 F

 

Oznaczenia:

6      - kursuje w soboty

C     - kursuje w soboty, niedziele i święta

F     - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze

S     - kursuje w dni nauki szkolnej

U     - nie kursuje 25.XII. 1.I. 1-dz.Wielkiej Nocy

 

 

 

 

 

 

SPKS Sp. z o.o. Dzierzgoń                                                   

                                                                                            Rozkład ważny od 20.09.2012

 

                                                   MALBORK  D.A.

 

                        Kierunek

 Odjazdy, wszystkie stanowiska

DZIERZGOŃ

przez Stary Targ, Waplewo

09:40 F  11:50 F  15:15 F   16:25 F

 

 

 

Oznaczenia:

 

F     - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze